БАЙ ГАНЬО ДАЛИ Е РАЗБИРАЛ, ЧЕ СЕ ИЗЛАГА?
Все пак, в България е имало десни избиратели и преди Бойко Борисов да разбере, че е десен! И вероятно точно на тях им е най-трудно да преглътнат опростачването на конгреса на ЕНП в Дъблин, от страна на лидера на ГЕРБ – Бойко Борисов. По-малката беда е, че като форма и този път изказването му беше Прочети още…