ЗА ВЪНШНО, МЛАДИТЕ ХОРА И НЕЩАТА, КОИТО ОСТАВАТ. ВТОРИЯТ ЕТАЖ НА ВЪНШНО Е ДОСТА ПРОВЕТРИВО МЯСТО
Започнах във Външно на 1 ноември 2012 г. по програма „Старт в кариерата“ в дирекция „Информация и ситуационен център“ (сегашния „Пресцентър“). Година и два месеца е относителен период от време – малък, за да бъде „оценен“ човек без стабилни връзки в държавната администрация, но достатъчно голям, за да придобие ясна представа как се случват Прочети още…