ПРЕДИ ДА МЕ ПИТАТЕ ЗА ПРОТЕСТИТЕ, ПОМИСЛЕТЕ МАЛКО: ВЯРВАТЕ ЛИ, ЧЕ БИХ ИСКАЛ ДА ВИДЯ ОТНОВО ЦВЕТАНОВ ЗА МИНИСТЪР НА ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ?
Този протест създаде по-голямо разделение, отколкото споровете около това дали Цветанов е нарушавал законите. Подобно разделение е абсурдно, защото от действията на Орешарски или Цветлин Йовчев никой не е бил обвинен и задържан под стража. На никого не са крещели „На колене“ и не са излъчвали манипулирани кадри по телевизията, за да го/я унижат. Никой Прочети още…