АКО НЕ СТЕ ХОДИЛИ ДА ГЛАСУВАТЕ – СЪРДЕТЕ СЕ НА СЕБЕ СИ И НЕ ПРОТЕСТИРАЙТЕ!
Но питам и Вас, господин Президент и Вас, госпожи и господа протестиращи, защо непротестирате срещу безотговорността на онези депутати от 42 НС, които не влизат впленарната зала, за да работят и приемат онези промени в правилата, които Вие искате(аз също)? Защо не искате да се спрат държавните субсидии, за онези депутати, които не влизат Прочети още…