Варна отново „избухна” като „оперативно депо” за кокаин
Морската столица отново влезе в новините като ключово пристанище за наркотрафика. Спипаните на митницата в Русе около 67 килограма „бяло” минали през Варна. Това няма как да не стане повод да се припомни прословутия доклад на Европол, според който пристанището във Варна е врата за дрогата към Европа. След гръмката акция стана ясно, че „стоката” Прочети още…