„Гоце” пак се взе много насериозно
Бойко Борисов има огромна заслуга и вина за излизането на „Гоце” от изолацията. През първите няколко месеца от управлението на ГЕРБ „Гоце” наистина умело се възползва от лафосването на едро за АЕЦ „Белене”. Западняците приеха, че покрай Бойко Борисов и „Гоце” ще се еманципира от твърдата линия в подкрепа на „атомното лоби”. Дадоха Прочети още…