Перек. Сакология 2
Харесва ми, че от време на време “Труд” прави подобни тестове. Но никак не ми харесва, че изкуството на полемиката съвсем е залиняло. Нямам нищо против полемиките. Доста хора обаче ми се обадиха и се чудеха защо е трябвало да се пуска на пазара нещо, което няма нищо общо с моята дописка. Между Прочети още…