НАРОДЕ????
….Недейте да се показваме пред вънкашните ни братя неспособни и страхливци. Защото те, като ни гледат такива, не щат [няма] да ни вярват, че ние чувствуваме вече [нужда от] свобода и че гледаме [един] ден напред да отхвърлим ярема си от врата. Пък оттам [от тях] чакаме голяма помощ. …Байо, да ти кажа Прочети още…