Аве, Борисов, умиращите те поздравяват…
Болните от рак нямат морфин. ("24 часа": "…Заради орязания бюджет на онкодиспансера в Хасково Майя Кривошиева остава без морфин по празниците. "Трябвало е някой да се замисли: едни празнуват, други умират от болка – бюджетът на лечебното заведение е орязан." Тя е болна от рак на панкреаса и на всеки 2 часа се нуждае от Прочети още…