Румен Петков и марихуаната
Научавам се от Afera.bg, че висшият социалист – той днес не е друг (ако и преди време да е бил вътрешен министър, изхвърлен от премиера си) Румен Петков питал: Аз задавам въпрос – този човек [американският посланик Уорлик – б.а.] вземал ли е наркотици някога. Аз задавам въпрос – на българското Черноморие в Прочети още…