САМО БЪЛГАРИЯ Е ПО-ЗЛЕ. ПОЛИТИЧЕСКИЯТ УПАДЪК В БЪЛГАРИЯ СЕ ПОДУЦИРА. ВЕЧЕ НЯМА ПАРТИИ, ИМА ПРОЕКТИ. НЯМА ЛИДЕРИ, ИМА КОНТРОЛИРАН ПЕРСОНАЛ
„Хърватия е на дъното на ЕС, когато става дума за бивши социалистически държави, само България е по-зле“, каза хърватският президент Зоран Миланович. Виждаме, че България е оценявана като най-зле от всички, които са зле. Вече сме за сравнение в най-лошата скала. Само България е по-зле! По-зле от дъното, на което се намира Хърватия. Дотам ни Прочети още…