ЗА „РЕФОРМИТЕ“ НА КИРО – ТОЗИ КРИСТАЛЕН МОЗЪК В КУВЬОЗ
Думата „реформа” у нас отдавна се е превърнала в евфемизъм на „наш задник върху кацата с мед”. Колкото и да съм бос в редица сфери, дори и на мен ми е ясно, че „реформите” в България всъщност са процесът по прехвърляне на „бизнеса с държавата” от едни ръце в други. Гледах ги днес „променкаджиите” колко Прочети още…