ЕДНАТА ЛИЧНОСТ В БОРИСОВ ЩЕ ПОДАДЕ ОСТАВКА, А ДРУГАТА НЯМА ДА МУ Я ПРИЕМЕ
Г-н Борисов е голям стратег и ги работи с 200 душманите на евроатлантизма. Сега всички му чакат оставката, защото е обещал да я даде, ако предложението му за дерогацията не мине в парламента. Предложението му не мина… И Борисов ще подаде оставка, защото освен че има няколко хора пред останалите, в него живеят две личности. Прочети още…