БЛАГОДАРЯ ТИ, Г-Н ПЕЕВСКИ! НАЗДРАВЕ, ДАМАДЖАНА!
Има нещо, за което съм благодарен на Пеевски. През 2020г. писах, че т.нар. „партии на протеста“ са просто група гладни за власт и кинти проекти, съставени от партийни номади, независимо дали се правят на националисти, либерали, леви, десни, русофили или евроатлантици. За тези си писания бях „тричан“ от феновете им. Ядосвах се, че не виждат Прочети още…