БТА КАТО ФЛАГМАН НА МИСИРЛЪКА. ПО МОРЗОВАТА АЗБУКА ЛИ ПОЛУЧАВАТ НОВИНИТЕ?! ОТ ОНАЯ ГАЛЯ
БТА като флагман на мисирлъка. Положението е highly likely. Изобщо не си задават въпроса за украинската пропаганда и изтърканите номера вече – щом има международна среща, на която наркоманът да проси, руска ракета удря цивилното население. Няма значение, че после се оказва украинска ПВО ракета. Сега даже измислиха „Искандер“. Нищо чудно да е някоя от Прочети още…