А ТАЛИБАНИТЕ У НАС, КОИТО СЕГА СА НА ВЛАСТ ПО ЗАПОВЕД НА ЧУЖДА ДЪРЖАВА, ЗАСИЛВАТ МРАЧНОТО ВПЕЧАТЛЕНИЕ, ЧЕ СМЕ НЯКЪДЕ В СРЕДНОВЕКОВИЕТО
Здравият разум трудно може да приеме дебилността на европейските чиновници. Фон дер Лайен заявява, че Русия е хвърлила атомната бомба над Хирошима, тази се загрижила, че войната е заплашена!? От какво? От истината. Не се говори вече за Хартата за човешките права, за свободата на словото, за правото на обективна информация, за реабилитацията на нацизма, Прочети още…