ВСИЧКО ТАМ В УS^РАЙНА ПРИКЛЮЧВА. СЪБИТИЯТА В УS^РАЙНА ЩЕ ИЗПРЕВАРЯТ ПЕЕВСКИ И ТОГАВА? УS^РАЙНА КАТО ЗАГУБИ ТАЗИ ВОЙНА, КАКВО ЩЕ СТАНЕ У НАС, НЕ МИ СЕ МИСЛИ ЗА ЕВРО АТЛАНТИЦИТЕ
Тагарев, като не било страшно в Миротворец, защо се оплака от някакъв човек, че го заплашвал, като най-обикновен посерко се показа? И да обобщя, войната в Уs^райна приключва със загуба на Уs^райна, GАТО и Запада и то загуба пълна, качествена. В Бълг@рия телевизорите лъжат толкова яко, колкото не можете да си представите! Колкото лъгаха за Прочети още…