Ново активно милиционерско мероприятие на варненските ченгета!
Ето какво пише в краткия текст по снимка на в. „Позвънете”, с очевидно подшушната информация от услужливите варненски полицаи: „БМВ изгоря вчера в центъра на Варна. Според очевидци автомобилът е бил подпален умишлено с помощта на запалителна течност. Колата е собственост на криминално проявен варненец”. Подадената информация от варненските корифеи на милиционерската мисъл Прочети още…