Уорлик изплю камъчето, лобира пред премиера за USA фирма
„Бъдещето започва от днес”, изцепи се на български език американския посланик. Уорлик каза, че потенциалът на страната ни е да добива 25 милиарда куб. метра шистов газ годишно. Сега България използва 5 милиарда куб. метра на година. По думите му това ще промени енергийната игра не само за България, но и за региона. Прочети още…