Сложете и такса, че магазинът доставя хляб
Подобен диалог сигурно се е водил в офисите на някое енерго, стъпило като монополист в България и от годиниизточващо парите ни на Запад. И понеже държавата ни е абсурдна, това предложение на чешко-австрийско-българската научна мисъл проби в ДКЕВР и оттам дори го приветстват като добро. Казано с други думи, ЕВН поиска, а българският регулатор май Прочети още…