Далавера и с дупките, катаджиите имали спусната наредба, да не правят протоколи за щети?!
Спусната министерска наредба била причината в някои от случаите да бъде отказвано съставянето на протокол при пропадане на автомобили в дупки. Това признават пред "Позвънете" от пресцентъра на Областната дирекция на МВР във Варна. Така ощетените се завъртат в омагьосан кръг и накрая пият по една студена вода. защото застрахователите отказват обезщетения, след като липсва Прочети още…