Почна се! Освирквания, яйца и храчки по министри
Двамата министри се опитаха да успокоят напрежението, тресящо града след двете поредни газови атаки с азотен диоксид преди Коледа и Нова година. Тогава бяха регистрирани стойности на замърсителя, надвишаващи повече от 2 пъти нормите. От екоминистерството обясниха, че причината е в натрупването на дим от колите и печките на твърдо гориво, заради температурна инверсия и Прочети още…