ПЕЕВСКИ ПОДПУКА И НИКОЛАЙ ДЕНКОВ! ДЕНКОВ МИ НЯМАЛ ТЕЛЕФОНА? ЕТО ЧАТОВЕТЕ МУ КЪМ МЕН: „ЕХО – СЕГА УДОБНО ЛИ Е? ДА СЕ ЧУЕМ!“ /ЧАТОВЕ/
Пеевски подпука Николай Денков и извади чатове на Денков към него: Пеевски: Новоизлюпените пишман политици от ПП “Продължаваме промяната” трябва да престанат да се опитват чрез лъжи, манипулации и внушения да оправдават собствената си несъстоятелност. Този соросоиден модел на пропаганда приключва в света, приключва и в България. Заедно с всички свои публични и задкулисни проксита Прочети още…