ЕБАЛ СЪМ И МАЙКАТА НА ТАЯ ДЪРЖАВА. ЧАСТ 3. ДЕЦАТА НА ДЕМОКРАЦИЯТА.
Първите 2 части бяха отредени за сегашните проблеми на България. Как, защо, по чия вина? Минало свършено. Държавата си е в това положение, а миналото си остава зад гърба ни. Не ни остава нищо друго освен да мислим как да я променим. Можете да съдите за бъдещето на една държава по хората, които растат там. Прочети още…