ЧЕРВЕНИТЕ НА СТАНИШЕВ, ЯЖТЕ МИ БАХУРА СЕГА!
Червените са си виновни! Аз като им разправях, че се създават общински предприятия и назначават удобни, се правиха, че не ме чуват; като казах, че с тия програми по заетостта се назначават мургави, пак си правиха оглушки! Ами за кой си мислите, че ще гласуват тия хора, бе, ако една община е с кмет Прочети още…