НА ВНИМАНИЕТО НА ТЕЗИ, ЗАПИСВАЛИ БОРИСОВ!
Искам да Ви благодаря, разбирам, че да си служител в министерство, което се управлява от такива хора, е доста страшно за теб и близките ти, да записваш действащия тогава министър-председател на България. Разбирам и вярвам, че все още има доста достойни българи, сред тези в МВР, които не са се самоубили, заради това, което Прочети още…