ПОЛИТИЧЕСКИТЕ ИНЖЕНЕРИ ВЕЧЕ СЕ ОПИТВАТ ДА НИ ПРОБУТВАТ НОВИТЕ СИ ПРОДУКТИ. ОТ НАС ЗАВИСИ ДАЛИ СМЕ ДОСТАТЪЧНО ГЛУПАВИ, ЗА ДА ГИ КУПИМ
По -добре да бъдеш недоволен човек, отколкото доволна свиня, казва Алеко Константинов. Затова трябва да протестираме винаги когато властта се почувства достатъчно нагла и погазва както законите, така и морала. И срещу още нещо много важно сме длъжни да протестираме – срещу опитите справедливото ни възмущение да бъде използвано за овластяване на поредната олигархична структура Прочети още…