Хубава работа, ама ГЕРБ-аджийска
Използвана като проява на национална самоирония, като самокритика или вид примирение с условията, в които протича животът в страната, едва ли някой вече помни откога по този начин оправдаваме всяко недомислие, всеки гаф или сериозна грешка. В тази хубава и бяла зима обаче измиването на ръцете с някакви национални специфики, като че ли Прочети още…