Предаването „Диагноза” на Георги Ифандиев възкръсва в ефира на „Евроком”
ЗДРАВЕЙТЕ, ДРАГИ ПРИЯТЕЛИ, И КАК СТЕ? Понякога наистина стават чудеса. С Божията помощ и със съдействието на моя приятел Николай Колев-Босия телевизионното предаване „Диагноза“ възкръсва. В понеделник, 20 юни 2011 г., от 20:30 часа, в ефира на столичната телевизия „Евроком“ ще бъде поставено началото на неговата възстановка. Обещавам Ви страхотно приключение с невероятен Прочети още…