Ало, американският посланик? Какъв ни се явявате? Да не би да сме щат на САЩ?
Уорлик ни напои с фундаментални мисли, че се е срещал с дузина съдии, които имали желание съдебната система да работи добре. „Да погледнем обаче истината в очите, че у нас, както и в САЩ, има корумпирани съдии и трябва да се направи всичко, за да се прочисти системата и тя да заработи. Да Прочети още…