Опозиционна пария сезира прокуратурата заради несебърския кмет и сие
Без одобрение от общинския съвет кметът своеволно е сключил договор за отстъпено право на строеж върху общинска земя през 2008 година в разрез със Закона за общинската собственост, посочи председателят на ДЕЛА Атанас Терзиев. Според него това е поредната незаконна схема за източване на общината, по която вероятно са сключени и други сделки Прочети още…