Руски моряци мизерстват при Васил Божков в Бургас половин година
Фирмата собственик на съда, регистрирана на Вирджинските острови и досега не е платила за работата в корабостроителницата и не се интересува за екипажа."Нито държавата Русия,нито фирмата-собственик се интересува от нас.Добре, че са даренията.От девет месеца сме без заплати.Над 150 хиляди долара ни се дължат за възнаграждения"споделя капитана Сергей Андреевич.Моряците са наети от фирма Прочети още…