МВР ни инструктира: Нямаме калашници, видите ли ги, не сме ние!
Апаши с къртици в банките. Тази версия за трите обира на огромни суми от различни бизнесмени във Варна, Обзор и Стара Загора, проверявали в МВР., пише в. „Стандарт”. От понеделник до вчера сутринта трима баровци изгоряха с над 250 бона. Бизнесмените нямат нищо общо един с друг. Въпреки това криминалисти подозират, че бандата, Прочети още…