ЛЪСВАТ: ДЕПУТАТИТЕ НА ДОГАН БИЛИ СКЛОННИ ДА ПОДКРЕПЯТ ВТОРИЯ МАНДАТ НА ПП/ДБ!
„Склонни сме да подкрепим втория мандат на ПП/ДБ“, каза Джевдет Чакъров в „Още от деня“ по БНТ. Лъснаха. Хахаха. Както писа АФЕРА цялото „активно мероприятие“ на аталайци-доганци налива вода в мелницата на ГЕРБ и на ПП/ДБ. С дълга писта – най-вече след изборите. Иначе Боко Тиквата продължава да държи пиниза с УЖ „инкяра“: „Ахмед Доган Прочети още…