ВСИЧКО ТРАСИРА ПЪТЯ НА РАДЕВ, А ВСИЧКИ ВЕЧЕ ВИДЯХМЕ КОЛКО СТРУВА УПРАВЛЕНИЕТО НА РАДЕВ – НЕКОМПЕТЕНТНОСТ, КУФАРИ С КЕШ, ДВУЛИЧИЕ, РАЗГРАБВАНЕ НА ДЪРЖАВАТА. НИЩО РАЗЛИЧНО.
Заявлението на Слави, че няма да подкрепи кабинет с първия и втория мандат е обяснимо. Ако подкрепи такова управление, ще повтори сценария от кабинета „Петков“ и може на следващите избори да загуби присъствие в парламента, въпреки че ИТН е партия, която бива подбутвана за целите на парламентарните комбинации. Това, което от известно време се случва Прочети още…