ЗАЩО ТОЛКОВА ДЪРЖАТ ДА СЕ ОТДЕЛЯТ ОТ ХРИСТОВАТА ЦЪРКВА?!?
Скъпи братя и сестрици, православни българи, със свито сърце, напълно разкъсвана от негодувание и болка, не знам какво да ви честитя днес, Свето Христово Кръщение и Богоявление, или предпразнството на Рождество Христово (Бъдни вечер)… Нелепо и много тъжно е… Нима, Боже, Ти и Пресветата Ти Майка сте се родили два пъти, нима някой Те зачете Прочети още…