ЩОМ ТОВА ПОНЕСОХТЕ, ЩЕ ПОНЕСЕТЕ И ГЕШЕВ. А ПОСЛЕ И ВСИЧКО ОНОВА, КОЕТО ЩЕ ПОСЛЕДВА
Знаете ли какво искат да ни кажат с Гешев? – Стига ви толкова! 30 години си играхте на демокрация. И не ви се получи. Време е да си върнем държавата, която и без друго никога не е била ваша. Разделение на властите ли? Не ви се полага. И досега не е имало реално такова. За Прочети още…