КАКВО ЩЯЛО ДА СТАНЕ НА 16-ТИ? ЯСНО ЛИ Е, ПАНЕЛНИ, САНИРАНИ, РОБИ?
Какво щяло да стане на 16-ти? Когато унижените и оскърбените, излъганите българи сами тръгнат от всички квартали към парламента и оставят след себе си стотици запалени автомобили и изпотрошени витрини, никой не може да ги спре! Никой!И когато заварят вътре дебелосерковците, които кротко пърдят за 7 000 лева месечно, когато нахлуят в тая гнусна кочина Прочети още…