Депесар стана съветник на Бойко
Братът на депесаря Нахит Зия стана съветник по здравните и социални въпроси на министър-председателя Бойко Борисов. Д-р Доан Зия вече е получил назначение в Министерски съвет. Политически наблюдатели отчитат, че привличането на брата на бившия зам.-министър на финансите и върл привърженик на ДПС на работа в ГЕРБ е поредното доказателство за наличието на Прочети още…