Далавера за 1,5 млрд. лева в митниците
Около 1,5 млрд. лв. годишно губи бюджетът от митнически измами и контрабанда, сочат данните на Българска легия "Антимафия". До дни се очакват смени в ръководството на Агенция "Митници", а според депутата Яне Янев и арести на високопоставени служители, след проверка на сигнали в ДАНС и ОЛАФ. Ако легалните, видимите с невъоръжено око кражби Прочети още…