« Върни се назад Публикувано на 24.06.2026 / 13:20

РАДЕВ, ОЗАПТИ СИ „ВАРНЕНСКИЯ КОПРИНКОВ“, ЧЕ ОТ ВАРНА ВСИЧКО Е ПОЧВАЛО И ПОЧВА! АНГЛИЧАНИТЕ ТЕ СЛОЖИХА НА ВЛАСТ, НО АМЕРИКАНЦИТЕ ТУГЕДЪР С РУСНАЦИТЕ ЩЕ ТЕ ВЪРНАТ В СЕЛО ТРУД ПРИ КОПРИНКОВ!

Понеже не разбирате от лоялност, чест, коректност и достойнство, затова брутално – като за измекяри!

Радев, озапти си „варненския Копринков“ /ти си знаеш кой е!/, дето уж мрази Копринков, пък се изживява като него на варненска територия, че селските ви пинизи във Варна не вървят.

Варна е башка. От Варна всички обрати са почвали, дори и за далеч по -умни „командири“ от теб.

Глупашките ви пинизи с „илюстрацията Невзоров“ за сметка на корумпето Благомир Коцев може и да хващат дикиш пред невчасовите дръжки на микрофони у Шопско, пред варненци – не нам такими пунтами.

„Пенсионерът“ ти душеприказчик бивш шеф на ДАНС – Варна, който би рекорда за спец.служител /?!?!/ дал махленско интервю в което само не каза кой кога се е изпикал, не е добра визитка за спец.служител пред която и да е от чуждите служби, следящи под лупа не толкова неговото, а твоето поведение, Радев! И кинтите следят, и кинтите…

Защото, да ти го каже АФЕРА още по-брутално!

Англичаните те сложиха на власт през главата и на американци и руснаци, но точно американците тугедър с руснаците ще те върнат в село Труд при твоя безценен незаменим Копринков.

Като казахме Копринков, щом и в Брюксел, в щаб квартирата на НАТО, вървят доклади за „пътя на копринката“, а американците Отвъд океана предупреждават „за последно“ копринковите „олигарси“ от „пътя на копринката“ да се озаптят и да внимават особено в картинката, на твоята сметка се пише всичко, Радев, защото ти си министър председател!

Опитвате се и Варна да лапнате, идват местни избори, обаче тука здраво ще ядете сопите. Щото Варна нито е село Труд, нито долюбва такива селяндури, налазили Варна, с претенции за трандафори.

Олег Невзоров може и да си мислите, че го ползвате за пешкир, забърсвайки така Благомир Коцев, ама надали англичаните ще ви измъкнат от батака в който се нахаквате.

Руско яйце ти се пече на задника, Радев, в американски тиган! Да си знаеш. После да не питаш – кой ми сра в гащите.

А! И „варненският ти Копринков“ като готви кюстендилец /!??!/ за шеф на ОД МВР Варна, да си знае, че ще изядат сливите и двамата с костилките.

Веселина Томова

професор по изпреварване

«