АЗ, „ПРОКЛЕТАТА” И БОГОСЛОВЪТ ВОЛЕН СИДЕРОВ
„Не е редно много да се кълне…Но ми се искаше ТЕ /б.р. – журналистите/ да изпитат поне една трета от това, което съм изпитвал аз” – рече лидерът на Атака Волен Сидеров във „Всяка неделя”. Това се случи след констатация, изречена от Кеворкян, че е настроил всички медии срещу себе си, като ги е Прочети още…