ПОДНАСЯМ ИЗВИНЕНИЕ НА ВСИЧКИ ХОРА, КОИТО ЗАРАЗИХ С ИДЕЯТА – АТАКА! СЪЖАЛЯВАМ, ЧЕ ПОВЯРВАХ И БЯХ ЧАСТ ОТ ТАЗИ ПОЗОРНА И ИЗМАМНА ПАРТИЯ С ЛЪЖОВЕН ЛИДЕР!
Гласувах за него 2005г. и друг не припознах, сгреших !Значи имам вина и искам да се извиня !Поднасям ИЗВИНЕНИЕ на всички хора, които заразих с идеята – АТАКА !Извинявам се на тези близо 34 000, гласували за мен – мажоритарно 2009г.Съжалявам, че повярвах и бях част от тази позорна и измамна партия с лъжовен Прочети още…