Задължителният арест е като смъртното наказание
Всички го искат, но правото и цивилизацията не го разрешават. Какво ли биха казали радетелите на „здравословното“ задържане след първа съдебна инстанция, ако се съберат оперативните работници и прокурорите и им изфабрикуват едно обвинение, а след това на втора и трета инстанция се окажат невинни? Ако сега бъде направено проучване в обществото, то със сигурност Прочети още…