СРАМ ОТ НАЦИЯТА
Ура… Вече имаме нашият Ян Палах. Нямаме Пламен Горанов, имаме Ян Палах. И вече можем да вдигнем очи и да кажем на света, че и ние имаме самозапалили се в България. Няма да крещим вече „Стоичков”, а ще казваме, че сме от страната на едно момче, което се самозапали. Навремето се гордеехме с човек, който Прочети още…