Що за очи има политик, който е отрекъл арменския геноцид, но се покланя на жертвите му?
Премиерът Бойко Борисов поднесе венец пред Мемориала на арменския геноцид, предаде специалният пратеник на Агенция “Фокус” Денка Кацарска. Борисов бе придружен от премиера на Армения Тигран Саргсян. Бойко Борисов поднесе венец. „Дълбок поклон пред жертвите на тази ужасна трагедия. Подобни трагични събития никога не трябва да се забравят”, написа Борисов в книгата на Музея на Арменския Прочети още…