Войни в неделя. Нещо за индигото
Мнозина се чудят, защо не се занимавам с битките на новите неделни предавания – появиха се вече доста коментари, един автор дори направо попита: „Защо Кеворк мълчи?“ Питат ме също защо не реагирам на заимстванията, които били лесно видими тук или там. Защото индигото не важи в нашия занаят – затова. Индигото само те прави Прочети още…