„И “Лукойл” губи от високите цени“ … Не думайте, господин Златев!
“ЛУКойл Нефтохим” е на загуба, но тя декларира, че купува нефт от офшорки като „Литаско“, а не от добиващо предприятие. Знаете защо. За „пестене“ на данъци и непроследяване действителните разходи на компанията. Истината е, че ЛУКойл въобще, ама въобще не е на загуба! Ако беше, Вагит Алекперов отдавна да Ви е изхвърлил по Прочети още…