Присъствието на премиера Борисов в публичното пространство е обида
Смятам, че това е ангажимент на професионалисти, компетентни в изграждането на съответните съоръжения и знам, че българската държава разполага с достатъчно институции, отговорни за строителството. В случай, че те не се справят, в правомощията на премиера е да освободи ръководствата им, а щом иска да следи отблизо различните етапи, достатъчно е периодично да Прочети още…