Ех, чудесни са чудесата меверейски…
Само се молим да няма война и да не сме с такива като него в един окоп, в една щабна стая, изобщо да не го „дишаме” наблизо. Иначе да си говори колко е важен за националната сигурност и да разхвалва издънкаджии-меверейци, които били „чудесни професионалисти”. Валентин Цоновски (когото К.Г. представи като плачещ антитерорист, Прочети още…